O mnie

  • Absolwent Inżynierii Materiałowej AGH (mgr.inż.)
  • Uczestniczył przez rok w studiach doktoranckich, z których zrezygnował z przyczyn finansowo-rodzinnych, oraz innych osobistych.
  • Jego zdolności interpersonalne i komunikacyjne nie są może wysokie, ale,  na jego pracę też nikt nie narzekał. (Hej ! bywało wręcz przeciwnie).
  • Jak wielu Polaków, ma problemy ze znalezieniem pracy zgodnej ze specjalizacją ze studiów, więc wykonuje inne prace (jakie się trafią). A tu przynajmniej robi tu coś pożytecznego, pracy szuka też jak znajdzie to zobaczymy co dalej.
  • Chce też aktualnie spróbować sił w internetowym dziennikarstwie i ma nadzieje,że jego artykuły komuś może się do czegoś przydadzą (i może ktoś zauważy jakieś moje mocne strony których sam nie dostrzegam – w praktyce ?)
  • Nie jest miłośnikiem FB,NK i innych takich „serwisów społecznościowych” które bardzo szpiegują, więc więcej danych nie dostaniecie, chyba że będziecie mieć ważny powód który zaakceptuje i poprosicie osobiście.Wtedy – może. (Chrońmy swoje dane w internecie,tak szybko nas tagują…)
  • Prywatnie polityków i polityki nie cierpi. (A kto ich lubi ?).
  • Jest na tyle aspołeczny, że nie zrozumie i nie zamierza zrozumieć tej całej „politpoprawności”, czy przejmować się sporami tego typu. To jest blog dla każdego,kto chce poczytać o kwestiach technicznych, bez względu na politykę. Nie jest jakimś aktywistą czy „dysyndentem” jak ten pan,ale ma wyrazistą wizję świata, w której nie ma miejsca na dyktatorskie metody i cenzurę (nawet pod pozorem demokracji) , za to jest miejsce na własne zdanie dla każdego kto ma coś interesującego do powiedzenia i wniesienia swą osobą.

 

Forma trzecioosobowa nienaturalna ? No i co ? Niektóre konwencje są UMOWNE moi państwo. Inne mniej – bo mają jakieś ważne uzasadnienie. .

I tak.Jestem „dziwny”. Co z tego ? Jeden z kwarków też 😀

Mało ci to o mnie mówi ? Muzyka dużo mówi o ludziach, powiedzmy też że to reklama dobrych muzyków:

Komentarze są ok,przepuszczę wszystko bez przekleństw i spamu.

Poprawność: Nie mogę zagwarantować pełnej poprawności interpunkcyjnej – staram się,ale jeśli coś wam się nie spodoba to przepraszam.. Osobom, które widzą jakieś poważniejsze błędy ortograficzno-merytoryczne będę wdzięczny za informację zwrotną.

 

Kontakt ze mną – tylko naprawdę istotne sprawy:

AHA ! Osobom które trafiły przypadkiem lub nieprzypadkowo – dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s